לקוחות ממליצים

2021 מיכאל גבאי, מנכ"ל Trigo
2021 מיכאל גבאי, מנכ"ל Trigoהערך שהוספתי: סייעתי בתהליך עריכת הסיפור העסקי של החברה ושל המוצר, ואימנתי את מיכאל המנכ"ל ואת הצוות האסטרטגי שלו לקראת הפרזנטציות העסקיות שהביאו את החברה לגיוס של 60 מיליון דולר בדצמבר 2020. העבודה שלי כללה אימון באמנות ההשפעה והפרזנטציה העסקית, תרגול כלים מתקדמים מתחום המשא ומתן, וליווי עסקי אסטרטגי לאורך מפגשי המשא ומתן עם גורמים עסקיים שונים בעקבות הגיוס - לחצו לסיפור המלא בעיתון גלובס
מיכאל ממליץ: "ליורם דרך ייחודית ללמד העברת מסרים, עמידה מול קהל, ויכולת השפעה על סיטואציות מורכבות במהלך תהליכי משא ומתן וגיוס כספים. למדתי מיורם רבות במהלך התהליך ואשמח להמשיך להיעזר בו עוד שנים רבות." (מרץ 2021)

אודות: Trigo היא חברת טכנולוגיה שבונה תשתית מבוססת בינה מלאכותית המספקת לחנויות קמעונאיות אפשרות ביצוע קניות אוטומטיות ללא קופה.
2021 אסף ליפשיץ, מנכ"ל Sayata
2021 אסף ליפשיץ, מנכ"ל Sayataהערך שהוספתי: סייעתי בתהליך עריכת הסיפור העסקי של Sayata ושל המוצר שלה, ואימנתי את אסף המנכ"ל לקראת הפרזנטציות העסקיות שהביאו לחברה גיוס של 17 מיליון דולר באוגוסט 2021 והגיוס של 30 מיליון דולר בינואר 2022. העבודה שלי כללה אימון באמנות ההשפעה והפרזנטציה העסקית, תרגול כלים מתקדמים מתחום המשא ומתן, וליווי עסקי אסטרטגי לאורך מפגשי המשא ומתן עם גורמים עסקיים שונים שהגיעו בעקבות הגיוסים - לחצו לסיפור המלא כפי שפורסם
אסף ממליץ: "יורם ליווה אותנו בתהליך משמעותי ואסטרטגי בחברה, ובפרט בחשיבה על התהליכים הקיימים היום לעומת אלה שהחברה צריכה כדי להצליח. התובנות שהוא הביא ושהוציא מאיתנו היו מרשימות, ותרמו תרומה משמעותית." (18.3.2021)

אודות: Sayata פיתחה שוק (Marketpalce) אינטרנטי אוטומטי שמספק לעסקים הצעות ביטוח מספקי ביטוח מובילים בעולם.
2020-2022 - רן גורליק, מנכ"ל Cronos
2020-2022 - רן גורליק, מנכ"ל Cronosהערך שהוספתי: ליוויתי את פעילות מנכ"ל החברה רני וסמנכ"לית משאבי האנוש גילה. יחד הובלנו תהליך פיתוח של ההנהלה הבכירה ובהמשך תהליך פיתוח של מנהלי הביניים ומנהלי החברה הזוטרים. התהליך כלל סדנאות, מפגשי עבודה, פיתוח מנהלים, ליווי אישי, פיתוח יחידות ומחלקות, ליווי ופיתוח ממשקי עבודה בין יחידות שונות, וטיוב שרשראות הערך בליבת החברה. לחצו לסיפור המלא באתר Mako
רן ממליץ:"יורם הוא יועץ ארגוני מאוד לא שגרתי במובן המאוד חיובי. יורם מגיע עם מטען גדול ומעביר את הסדנאות באופן מרתק הומוריסטי ומאוד ענייני. הוא שובר מהר את הקרח ומגיע לשורש הבעיה. קולט במהירות ומאתר איפה יש "סתימות" בארגון ומשחרר אותן בחדות, תקיפות, אבל עם הרבה הומור. יורם יודע לשים באופן מאוד לא אמצעי את המראה בפנים לבעלי התפקידים ומצליח להביא אותם להבנה והכרה בבעיות הארגון. הסדנאות והמפגשים עם יורם מרתקים מעניינים ובעיקר מאוד מועילים." (9.11.22)

אודות: קרונוס ישראל מייצרים, מגדלים ומשווקים מוצרי קנאביס רפואי עבור המותג Peace Naturals המדיקלי והבינלאומי של ענקית הקנביס הרפואי הקנדית קרונוס גרופ.
2020-2022 - גילה פייג, סמנכ"לית Cronos ,(VP) HR
2020-2022 - גילה פייג, סמנכ"לית Cronos ,(VP) HRהערך שהוספתי: ליוויתי את פעילות מנכ"ל החברה רני וסמנכ"לית משאבי האנוש גילה. יחד הובלנו תהליך פיתוח של ההנהלה הבכירה ובהמשך תהליך פיתוח של מנהלי הביניים ומנהלי החברה הזוטרים. התהליך כלל סדנאות, מפגשי עבודה, פיתוח מנהלים, ליווי אישי, פיתוח יחידות ומחלקות, ליווי ופיתוח ממשקי עבודה בין יחידות שונות, וטיוב שרשראות הערך בליבת החברה. לחצו לסיפור המלא באתר Ynet
גילה ממליצה: ידע מקצועי רב ביותר, יחד עם חדות ויכולת הבחנה מושלמת, אפשרו לקיים תהליך פיתוח ראשי צוותים בפעם הראשונה בקרונוס ישראל. דיוק, העמקה ופריסת האפשרויות העומדות בפני המנהלים החדשים, הובילו לתובנות ופריצות דרך משמעותיות. בהמשך, התקדמנו לתהליכי עומק עם ההנהלה הבכירה של החברה. הישירות וחוסר ההתפשרות הבהירו את הצורך בהתמודדות עם אתגרים ומערכות יחסים משמעותיות. כל אלו לוו תמיד בחיוך ובאנרגיות חיוביות! שמחה ביותר על ההזדמנות לעבוד עם יורם חטב. אין ספק שזו רק תחילתה של ידידות מופלאה. (31.10.22)

אודות: קרונוס ישראל מייצרים, מגדלים ומשווקים מוצרי קנאביס רפואי עבור המותג Peace Naturals המדיקלי והבינלאומי של ענקית הקנביס הרפואי הקנדית קרונוס גרופ.
2020-2022 - גיא רובינשטיין, מייסד שותף, סמנכ"ל תפעול (COO), Moveo
2020-2022 - גיא רובינשטיין, מייסד שותף, סמנכ"ל תפעול (COO), Moveoהערך שהוספתי: ליוויתי את פעילותם של השותפים, המנכ"ל אייל וסמנכ"ל התפעול גיא, בהוצאה לפועל של אסטרטגית צמיחת החברה ומימוש יעדיה העסקיים. נטלתי חלק בתהליך המואץ של צמיחת החברה, בניית שדרת הניהול של מנכ"לי חברות הבת, מנהלי הביניים, ומנהליהם הזוטרים. התהליך כלל סדנאות, מפגשי עבודה, פיתוח מנהלים, ליווי אישי, פיתוח יחידות ומחלקות, ליווי ופיתוח ממשקי עבודה בין יחידות שונות, וטיוב שרשראות הערך בליבת החברה. לחצו לסיפור המלא כפי שפורסם ב- Mako
גיא ממליץ: בסדנת מנהלים יורם הבין במהירות אתגר משמעותי שהיה לי, ביצע איתי עבודה פרסונלית והצליח בעזרת טיפים יצירתיים (שמביאים לידי ביטוי הרבה מאוד שנות ניסיון) לעזור לי להפוך את החיסרון שלי ליתרון. את אותו הדבר, עשה עם שאר המשתתפים בסדנה, מה שהשאיר את כולנו עם חוויה מדהימה ומאוד מלמדת. מיד בסוף הסדנה, ביקשתי מיורם להגיע אלינו לחברה, כאשר בשלב זה עוד לא ידעתי איזה סוג של תהליך אנחנו הולכים לעבור. בשיחות משותפות, יורם הבין במהירות את האתגרים השונים של החברה והתחלנו לקיים מפגשים חוזרים בפורומים שונים תוך התמקדות בנושאים החשובים ביותר שעמדו על הפרק עם כל קבוצה בנפרד. התהליכים שיורם העביר, שיפרו את הביצועים של היחידות העסקיות בצורה יוצאת דופן. יורם ביצע עבודת עומק בהבנת האתגר המונח על השולחן, ולאחר מכן, קיים עבודה פרסונלית וקבוצתית עם חברי הצוות הרלוונטיים לפתרון הבעיה. לא פחות חשוב, העבודה שילבה תמיד הרבה הומור, המון סבלנות ומהר מאוד גם קשר אישי. לבסוף, במסדרונות החברה אפשר לשמוע משפטים כמו “כשאתם מדברים, תעשה לו יורם חטב” מה שאומר הרבה על ההשפעה של התהליך. (14.3.2023)

אודות: Moveo מספקת שירותים טכנולוגיים כמו אפיון, עיצוב ופיתוח של מגוון מוצרים בפלטפורמות Web ו- Mobile, ומשלבת זאת עם שירותים קריאטיביים כמו מיתוג, בניית אתרים, וסרטוני תדמית לסטארט-אפים ולחברות וארגונים גדולים.
2020-2022 - אייל מקובר, מייסד שותף, מנכ"ל קבוצת Moveo
2020-2022 - אייל מקובר, מייסד שותף, מנכ"ל קבוצת Moveoהערך שהוספתי: ליוויתי את פעילותם של השותפים, המנכ"ל אייל וסמנכ"ל התפעול גיא, בהוצאה לפועל של אסטרטגית צמיחת החברה ומימוש יעדיה העסקיים. נטלתי חלק בתהליך המואץ של צמיחת החברה, בניית שדרת הניהול של מנכ"לי חברות הבת, מנהלי הביניים, ומנהליהם הזוטרים. התהליך כלל סדנאות, מפגשי עבודה, פיתוח מנהלים, ליווי אישי, פיתוח יחידות ומחלקות, ליווי ופיתוח ממשקי עבודה בין יחידות שונות, וטיוב שרשראות הערך בליבת החברה. לחצו לסיפור המלא כפי שפורסם ב- Mako
אייל ממליץ: מהרגע שהכרנו, יורם לימד אותי כיצד להתבונן על סיטואציות ובעיות מכיוונים יצירתיים שאף פעם לא חשבתי עליהם. יורם לימד אותי ואת הצוות ב- Moveo על תקשורת, הבנה, ואומץ. אני ו- Moveo מוקירים לו תודה על כל מה שלימד אותנו. (23.3.2023)

אודות: Moveo מספקת שירותים טכנולוגיים כמו אפיון, עיצוב ופיתוח של מגוון מוצרים בפלטפורמות Web ו- Mobile, ומשלבת זאת עם שירותים קריאטיביים כמו מיתוג, בניית אתרים, וסרטוני תדמית לסטארט-אפים ולחברות וארגונים גדולים.
2022 - עו"ד אדם צסוון, שותף, גינדי - כספי עורכי-דין ונוטריון
2022 - עו"ד אדם צסוון, שותף, גינדי - כספי עורכי-דין ונוטריון הערך שהוספתי: ליוויתי את פעילותו של אדם כמנכ"ל בהקמת סניף פירמת עורכי הדין בתל-אביב, בהוצאה לפועל של אסטרטגית הצמיחה המואצת, ובמימוש יעדיו העסקיים. התהליך כלל ליווי ואימון אישי, ופיתוח ממשקי עבודה פנים ארגוניים.
קרא עוד
אדם ממליץ: "יורם ליווה את המחלקה בתקופה מאתגרת שהתבטאה בצמיחה מהירה של היקף הפעילות וכוח האדם , פתיחה של סניף משרדים נוסף והתפתחות כללית של המשרד. הליווי האישי של יורם הביא איתו, קודם כל, רוגע ושקט שאיפשרו להביט על כל הסיטואציה מנקודת מבט מקצועית, נכונה וחכמה, מבוססת על ניסיון חיים וניסיון מקצועי עשיר. יורם סייע לי באופן אישי לקבל מספר החלטות ניהוליות שהתבררו כמשמעותיות מאוד ובעיקר - נכונות מאוד. אין בכלל ספק שפני הדברים היו נראים אחרת לגמרי לולא יורם לצידי, ועל כך אני מודה לך תודה של ממש. זהו הגורם האנושי." (16.11.2022)

אודות: משרד עורכי הדין גינדי-כספי ושות' הינו משרד מוביל בתחום המקרקעין ותכנון ובניה על היבטיהם השונים
2020-2022 - עוה"ד אורון שוורץ ויוגב נרקיס, שותפים מייסדים
2020-2022 - עוה"ד אורון שוורץ ויוגב נרקיס, שותפים מייסדיםהערך שהוספתי: אני מלווה מעת לעת את פעילותם המשפטית של השותפים בתחום הליטיגציה ופתרון סכסוכים משפטיים סבוכים. בנוסף פיתחנו יחד סדנת ליטיגציה מקצועית אשר משלבת את הרובד המשפטי-תיאורטי ביחד עם אימון וסימולציות מעשיות.
קרא עוד
אורון ממליץ: משרדנו נוהג להיוועץ ביורם חטב ולא אחת בתיקים המצריכים הבנת נקודות ממשק אנושיות ומערכתיות מורכבות. חטב נוהג להאיר את עינינו באמצעות חשיבה מקורית ובלתי שגרתית ולהעניק בידינו כלים מגוונים לפתרון סכסוכים משפטיים סבוכים.

אודות: משרד עורכי דין שוורץ נרקיס ושות' נמנה על המשרדים המובילים בארץ, ומתמחה בתחומי הליטיגציה וניהול הסכסוכים במשפט האזרחי, המסחרי, והפלילי.
"תהליך פיתוח המנהלים בליווי יורם היה מרתק ואפקטיבי. יורם שותף מלא ומשמעותי שלי במהלך של שינוי והטמעת אג'נדה ניהולית חדשה באגף, הוא מיטיב להבין סיטואציות עסקיות, ובחדות מזהה כשלים ניהוליים ורציונליים בדרך לפתרונות יצירתיים. יורם בעל עולם אסוציאציות עשיר ורלוונטי, שפע דוגמאות ממחישות ובעל יכולת מרשימה להעביר מסרים ו'להפיל אסימונים' ניהוליים. בחוויה האישית שלי עברתי משדה קרב עתיר שוחות לממלכה רגועה, מנוהלת ומנצחת"

תנובה שף לוגו
"תהליך הטמעת אסטרטגית המכירות בשוק ההסעדה שהחל משלב התכנון המשותף ועד ליישום בפועל היה מלמד וחוויתי, מטרות הסדנה הושגו במלואן, והערכים והמתודולוגיות הוטמעו במלואם והפכו להיות חלק מ ה- DNA של מנהלי הלקוחות, נציגות המכירה, מנהלי המרחבים ושאר הצוות הניהולי. אתה מקצוען וחבר!"

לוגו משרד החקלאות

"יורם הוביל תהליך פיתוח ארגוני ופיתוח צוות מנהלים תוך ביצוע תהליך למידה מקצועי ומקיף, כמו גם מיקוד צרכי הדרכה בעת הכנת ההדרכה ולקראתה, כולל אבחון מדויק של פערים. ההדרכה והאימון היו ברמה מקצועית גבוהה מאד. יכולות ההמשגה, הקניית כלים והשימוש בהם והקניית תחושת מסוגלות למשתתפים הינם מאפיינים בולטים מאוד שלו בעת העברת ההדרכה. המתודולוגיה ושיטת האימון בהן עושה יורם שימוש מאפשרים למשתתפים להביא אתגרים ומצבים אמיתיים ויישומיים לאורך כל ימי ההדרכה. כל המשתתפים בהדרכה, ללא יוצא מן הכלל, הביעו רמת שביעות רצון גבוהה ביותר לאורך כל ימי ההדרכה, מהרגע הראשון בו פגשו ביורם ועד לסיום הפעולה, כולל כל המנהלים. יורם חטב הוא יועץ ומנחה קבוצות בלתי רגיל, שונה ממרבית היועצים בהם הסתייענו, בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה ביותר, אישיות כובשת, חד וברור, מתנסח נפלא, מאתגר ללא הרף ואהוב על תלמידיו"

פז לוגו

"יצא לי לעבוד עם יורם עם מספר מחלקות שונות בפז. יורם מביא איתו המון מקצועיות, הכרה של הדינאמיקות בארגון ויכולת אבחון פנומנאלית. כל הסדנאות והתהליכים איתו קיבלו משובים נהדרים והניעו תהליכי עומק"

פז לוגו

"המפגשים עם יורם הניבו תוצאות מעבר לציפיותיי. תודה על מפגשים מעניינים, ועל הנושאים עליהם דנו שהיו תורמים ומקדמים. בנוסף, הקשר הטוב עם אנשיי ורתימתם לשינוי ראויים לציון"

אקסלנס נשואה לוגו

"האתגר שהוצב בפני יורם היה סיוע בגיבוש צוות מנהלים המסוגלים לחתור יחד לעבר מטרה בפתיחות, הבנה ושיתוף פעולה. המפגשים היו ענייניים, ממוקדים ומאורגנים היטב, יורם ניחן באינטליגנציה שכלית ורגשית גבוהות, וניסיונו רב השנים בא לידי ביטוי לכל אורך התהליך. במהלך הסדנה, באופן מובנה ומושכל, יורם הצליח לבנות עבור המנהלים סביבה בה ניתן להתעמת עם הקשיים עמם הם מתמודדים בפעילות היומיומית, ותחת הנחייתו התקיימה תקשורת פתוחה במסגרת רבת משתתפים, בצורה מכובדת, מכבדת, מכילה וקונסטרוקטיבית. לאחר הסדנה ניתן לומר באופן שאינו משתמע לשני פנים, שישנו שיפור משמעותי ומורגש בקרב מנהלי החטיבה מבחינת תקשורת, עבודת צוות, הבנת תמונת המציאות, בגרות, והכלה. כמו כן, ישנה עליית מדרגה באיכות הדיונים, בהבנת החשיבות של תהליך מסודר לניתוח בעיות, בבחינת פתרונות ובחירת דרכי טיפול תוך עקיבה ומדידה של התוצאות. אנו ממליצים על יורם בחום ומעריכים מאוד את תרומת התהליך שעברנו יחד, הן כמנהלים והן כבני אדם."

אקסלנס נשואה לוגו

"מלוא התודה וההערכה על התהליך המיוחד ועל הרגעים המעצימים והמלמדים בסדנת הסמנכ"לים. בניצוחך התהליך היה שונה ומטלטל, ויהיה זה רק הוגן לומר כי התהליך שלך עלה על כולם. היושר, האומץ להביט אל האמת בפנים והבנת תפקיד הסמנכ"ל בארגון כלפי מטה וכלפי מעלה, מהווים עד היום מפתח להתנהלות בארגון.יעידו על כך התדירות שבה שימך ולקחיך עולים על דל שפתינו השכם והערב. התהליך נגע בליבן של הבעיות האמיתיות תוך חתירה לעומק וניתוח תלת מימד ברמת הארגון, המנהל והעובד. תודה על הסבלנות ועל היכולת לקחת תהליכים מורכבים ולפרק אותם לגורמים בכדי לאתר את החוליות החלשות. הניסיון שלך גם ברמה האישית, ההבנה לנפש האדם והכריזמה, איפשרו לכולנו "לעלות מדרגה". ארגון המעוניין לקיים תהליך פנימי כירורגי, בלי לפחד מהמשוב המתקבל, מומלץ שיפנה אלייך כגורם בעל כריזמה ויכולת להוביל מהלך מורכב שכזה."

זרה גרופ לוגו

"בהחלט חוויה אחרת! הסדנא הראשונה לחברי ההנהלה כללה סיטואציות שאילצו אותנו לאמן את כישורי ניהול השיחה שלנו בצורה מפתיעה ומרעננת. היום כולו עבר בצורה מרתקת וחווייתית והאסימונים לא הפסיקו "ליפול" גם חודשים אחרי. בסדנה השנייה למנהלי שכבות הביניים שמנו דגש על ניהול שיחות קשות בן עמיתים ובניהול צוותים, העברת מסרים בצורה מהירה וברורה ומניעת התנגדויות. התהליך שעבר את כל הרמות הניהוליות של הארגון תרם לעיבוד תרבות ארגונית שמעודדת תקשורת פתוחה ואפקטיבית בצורה הכי צבעונית שיש."

SanDisk Logo

"בעקבות היכרות עם עבודתו של יורם הזמנתי אותו לעבוד עם כל הצוות שלי על שיפור התקשורת הבינאישית. בחרתי בו משום שהרגשתי שהוא שותף להערכת חשיבות הגורם הצוותי האנושי בהצלחה בעיקר באספקט של אמון ומחוייבות הדדית, והוא פועל בתחום הזה מתוך מסירות אישית לחיבור בין אנשים. ברור לי שיורם שייך לקומץ אנשים אשר מזהים קצרים בתקשורת ומאפיינים היטב את מניעיהם. בדרכו המיוחדת הוא מייצר עימות הכרחי בין גורמים בקהל היעד אשר מתחמקים מהערוץ האישי לערוץ המקצועי. יכולותיו כשחקן להמריץ את הקהל ולהניע את המשתתפים באופן רגשי ממש, מייצרת אינטראקציה סוערת, משעשעת ודינאמית. בעולמינו המקצועי, ככל שמורכבות הארגון, המוצר והאנשים גדלה, כך חוסר המיומנות הצוותית מתגברת. הסדנה בהנחייתו פתחה צוהר למסלול של תפיסת עבודה משתפת בין העובדים בכל משימה משולבת"

לוגו Tomorrow

"יורם חטב מרחיב בוירטואוזיות גבולות אישיים! הוא unique בעולם של סימולציות וסיטואציות. בכישרונו הרב הגיע במינימום זמן למקסימום עומק, וחשף לאנשים את אזורי העיוורון שלהם כך שהמשתתפים פגשו את עצמם והצליחו להפיק תובנות ענקיות."

לוגו רקנאטי

"לאחר עריכת חמישה מפגשים עם יורם חטב אשר נבחר על-ידי ארגון בוגרי קולר, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב, כמנחה עסקי של מועדון הדיבייט העסקי הכולל אנשי עסקים בכירים במשק הישראלי, חברי המועדון הרגישו כי מטרה זו הושגה אודות ליידע הנרחב והמקיף שהפגין ודרך ההנחיה והלימוד הייחודית שלו. אנו מאמינים כי יורם מהווה ערך מוסף עבור מנהלים המחפשים ללמוד ולחדד את כישורי הניתוח וההצגה שלהם."