לקוחות ממליצים

"תהליך פיתוח המנהלים בליווי יורם היה מרתק ואפקטיבי. יורם שותף מלא ומשמעותי שלי במהלך של שינוי והטמעת אג'נדה ניהולית חדשה באגף, הוא מיטיב להבין סיטואציות עסקיות, ובחדות מזהה כשלים ניהוליים ורציונליים בדרך לפתרונות יצירתיים. יורם בעל עולם אסוציאציות עשיר ורלוונטי, שפע דוגמאות ממחישות ובעל יכולת מרשימה להעביר מסרים ו'להפיל אסימונים' ניהוליים. בחוויה האישית שלי עברתי משדה קרב עתיר שוחות לממלכה רגועה, מנוהלת ומנצחת"

תנובה שף לוגו
"תהליך הטמעת אסטרטגית המכירות בשוק ההסעדה שהחל משלב התכנון המשותף ועד ליישום בפועל היה מלמד וחוויתי, מטרות הסדנה הושגו במלואן, והערכים והמתודולוגיות הוטמעו במלואם והפכו להיות חלק מ ה- DNA של מנהלי הלקוחות, נציגות המכירה, מנהלי המרחבים ושאר הצוות הניהולי. אתה מקצוען וחבר!"

לוגו משרד החקלאות

"יורם הוביל תהליך פיתוח ארגוני ופיתוח צוות מנהלים תוך ביצוע תהליך למידה מקצועי ומקיף, כמו גם מיקוד צרכי הדרכה בעת הכנת ההדרכה ולקראתה, כולל אבחון מדויק של פערים. ההדרכה והאימון היו ברמה מקצועית גבוהה מאד. יכולות ההמשגה, הקניית כלים והשימוש בהם והקניית תחושת מסוגלות למשתתפים הינם מאפיינים בולטים מאוד שלו בעת העברת ההדרכה. המתודולוגיה ושיטת האימון בהן עושה יורם שימוש מאפשרים למשתתפים להביא אתגרים ומצבים אמיתיים ויישומיים לאורך כל ימי ההדרכה. כל המשתתפים בהדרכה, ללא יוצא מן הכלל, הביעו רמת שביעות רצון גבוהה ביותר לאורך כל ימי ההדרכה, מהרגע הראשון בו פגשו ביורם ועד לסיום הפעולה, כולל כל המנהלים. יורם חטב הוא יועץ ומנחה קבוצות בלתי רגיל, שונה ממרבית היועצים בהם הסתייענו, בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה ביותר, אישיות כובשת, חד וברור, מתנסח נפלא, מאתגר ללא הרף ואהוב על תלמידיו"

פז לוגו

"יצא לי לעבוד עם יורם עם מספר מחלקות שונות בפז. יורם מביא איתו המון מקצועיות, הכרה של הדינאמיקות בארגון ויכולת אבחון פנומנאלית. כל הסדנאות והתהליכים איתו קיבלו משובים נהדרים והניעו תהליכי עומק"

פז לוגו

"המפגשים עם יורם הניבו תוצאות מעבר לציפיותיי. תודה על מפגשים מעניינים, ועל הנושאים עליהם דנו שהיו תורמים ומקדמים. בנוסף, הקשר הטוב עם אנשיי ורתימתם לשינוי ראויים לציון"

אקסלנס נשואה לוגו

"האתגר שהוצב בפני יורם היה סיוע בגיבוש צוות מנהלים המסוגלים לחתור יחד לעבר מטרה בפתיחות, הבנה ושיתוף פעולה. המפגשים היו ענייניים, ממוקדים ומאורגנים היטב, יורם ניחן באינטליגנציה שכלית ורגשית גבוהות, וניסיונו רב השנים בא לידי ביטוי לכל אורך התהליך. במהלך הסדנה, באופן מובנה ומושכל, יורם הצליח לבנות עבור המנהלים סביבה בה ניתן להתעמת עם הקשיים עמם הם מתמודדים בפעילות היומיומית, ותחת הנחייתו התקיימה תקשורת פתוחה במסגרת רבת משתתפים, בצורה מכובדת, מכבדת, מכילה וקונסטרוקטיבית. לאחר הסדנה ניתן לומר באופן שאינו משתמע לשני פנים, שישנו שיפור משמעותי ומורגש בקרב מנהלי החטיבה מבחינת תקשורת, עבודת צוות, הבנת תמונת המציאות, בגרות, והכלה. כמו כן, ישנה עליית מדרגה באיכות הדיונים, בהבנת החשיבות של תהליך מסודר לניתוח בעיות, בבחינת פתרונות ובחירת דרכי טיפול תוך עקיבה ומדידה של התוצאות. אנו ממליצים על יורם בחום ומעריכים מאוד את תרומת התהליך שעברנו יחד, הן כמנהלים והן כבני אדם."

אקסלנס נשואה לוגו

"מלוא התודה וההערכה על התהליך המיוחד ועל הרגעים המעצימים והמלמדים בסדנת הסמנכ"לים. בניצוחך התהליך היה שונה ומטלטל, ויהיה זה רק הוגן לומר כי התהליך שלך עלה על כולם. היושר, האומץ להביט אל האמת בפנים והבנת תפקיד הסמנכ"ל בארגון כלפי מטה וכלפי מעלה, מהווים עד היום מפתח להתנהלות בארגון.יעידו על כך התדירות שבה שימך ולקחיך עולים על דל שפתינו השכם והערב. התהליך נגע בליבן של הבעיות האמיתיות תוך חתירה לעומק וניתוח תלת מימד ברמת הארגון, המנהל והעובד. תודה על הסבלנות ועל היכולת לקחת תהליכים מורכבים ולפרק אותם לגורמים בכדי לאתר את החוליות החלשות. הניסיון שלך גם ברמה האישית, ההבנה לנפש האדם והכריזמה, איפשרו לכולנו "לעלות מדרגה". ארגון המעוניין לקיים תהליך פנימי כירורגי, בלי לפחד מהמשוב המתקבל, מומלץ שיפנה אלייך כגורם בעל כריזמה ויכולת להוביל מהלך מורכב שכזה."

זרה גרופ לוגו

"בהחלט חוויה אחרת! הסדנא הראשונה לחברי ההנהלה כללה סיטואציות שאילצו אותנו לאמן את כישורי ניהול השיחה שלנו בצורה מפתיעה ומרעננת. היום כולו עבר בצורה מרתקת וחווייתית והאסימונים לא הפסיקו "ליפול" גם חודשים אחרי. בסדנה השנייה למנהלי שכבות הביניים שמנו דגש על ניהול שיחות קשות בן עמיתים ובניהול צוותים, העברת מסרים בצורה מהירה וברורה ומניעת התנגדויות. התהליך שעבר את כל הרמות הניהוליות של הארגון תרם לעיבוד תרבות ארגונית שמעודדת תקשורת פתוחה ואפקטיבית בצורה הכי צבעונית שיש."

SanDisk Logo

"בעקבות היכרות עם עבודתו של יורם הזמנתי אותו לעבוד עם כל הצוות שלי על שיפור התקשורת הבינאישית. בחרתי בו משום שהרגשתי שהוא שותף להערכת חשיבות הגורם הצוותי האנושי בהצלחה בעיקר באספקט של אמון ומחוייבות הדדית, והוא פועל בתחום הזה מתוך מסירות אישית לחיבור בין אנשים. ברור לי שיורם שייך לקומץ אנשים אשר מזהים קצרים בתקשורת ומאפיינים היטב את מניעיהם. בדרכו המיוחדת הוא מייצר עימות הכרחי בין גורמים בקהל היעד אשר מתחמקים מהערוץ האישי לערוץ המקצועי. יכולותיו כשחקן להמריץ את הקהל ולהניע את המשתתפים באופן רגשי ממש, מייצרת אינטראקציה סוערת, משעשעת ודינאמית. בעולמינו המקצועי, ככל שמורכבות הארגון, המוצר והאנשים גדלה, כך חוסר המיומנות הצוותית מתגברת. הסדנה בהנחייתו פתחה צוהר למסלול של תפיסת עבודה משתפת בין העובדים בכל משימה משולבת"

לוגו Tomorrow

"יורם חטב מרחיב בוירטואוזיות גבולות אישיים! הוא unique בעולם של סימולציות וסיטואציות. בכישרונו הרב הגיע במינימום זמן למקסימום עומק, וחשף לאנשים את אזורי העיוורון שלהם כך שהמשתתפים פגשו את עצמם והצליחו להפיק תובנות ענקיות."

לוגו רקנאטי

"לאחר עריכת חמישה מפגשים עם יורם חטב אשר נבחר על-ידי ארגון בוגרי קולר, הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל-אביב, כמנחה עסקי של מועדון הדיבייט העסקי הכולל אנשי עסקים בכירים במשק הישראלי, חברי המועדון הרגישו כי מטרה זו הושגה אודות ליידע הנרחב והמקיף שהפגין ודרך ההנחיה והלימוד הייחודית שלו. אנו מאמינים כי יורם מהווה ערך מוסף עבור מנהלים המחפשים ללמוד ולחדד את כישורי הניתוח וההצגה שלהם."